Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
BloodDreams

Ведеться набір у клан [Trident]

Рекомендованные сообщения

Доброго усім дня! Радий вам повідомити, про створення нового українського клану [Trident]!

Всього за декілька хвилин, які витратите на прочитання цієї теми, Ви переконаєтесь у доцільності вступу до цього клану.

 

Наші переваги:

  • Клан [Trident] (Тризуб - укр.) не несе в собі політичних, або радикально-національних ідеологій.
  • Ми раді усім гравцям, у яких виникне бажання до нас долучитися.
  • Ми прийшли сюди, щоб відпочивати граючи у комфортному, дружньому колективі.
  • Ми НЕ годуємо обіцянками! І не можемо Вам гарантувати веселі осади, успішні походи на рб, тощо, якщо Ви самі не зможите прикласти до цього зусилля.
  • Кожен соклановець, не залежно від його стилю гри (соло чи то Кп) має рівні права та обовязки перед іншими та кланом.
  • Ми - єдинні. І любий конфлікт має бути закінченний максимально швидко, при задіянні максимальної кількості людей з онлайну. Є проблема? Збір - рішення проблеми.
  • У нас немає вікових обмежень, так як мудрість не має вікових категорій і ми віримо, що кожна людина у дружньому клані змінюється на краще.
  • Перших два тижня клановий взнос, на розвиток клану, буде складати всього лиш 50к в день. Хто може більше - ми лише раді. Збір коштів щотижнево. Хто немає - відпрацює :)
  • Кожна витрачена копійка з внутрішньоі казни буде оголошуватись на зборах.
  • Ніяких безпідставних виключень з клану. Бездіяльність у клані, без поважних причин, буде каратися доганою. Після двох доган - збір клану по рішенню на подальше його перебування.
  • Ми використовуємо голосову теревеньку RaidCall. Наш РК-канал живе не один рік та грає немалу роль у житті клану. Там ми знайомимось, там ми координуємо наші дії, проводимо збір, а також ділимся наболілим та просто спілкуємся поза грою.
  • Ми допоможемо Вам знайти нових друзів та створити, або добрати КП.
  • Прайм-тайм: у КП своє + пів години для клану, для соло-гравців 21:00-23:00 (по Києві)
  • Активація діяльності клану - з моменту відкриття серверу. До цього моменту збір та організація на каналі RaidCall.
  • Ми завжди відкриті до дипломатичних відносин з іншими кланами та альянсами.

 

Як до нас долучитися?

  • Залишити заявку під темою: Імя. Вік. Місто. Нік основи. Коротко про себе.
  • Звернутись у RaidCall-канал: 7704257

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Андрій

2. 21

3. Дніпро

4. Файний\Faynyy

5. Граю більш ніж 8 років. Можу сидіти на будь-якій профі. Хочу отримати задоволення від гри на цьому проекті.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Клан [Trident] (Тризуб - укр.) не несе в собі політичних, або радикально-національних ідеологій.

 

get zvidsila moskal poganui

Как то сами себе противоречите, господа хохлы=) я тоже не люблю россиян, но я уважаю русских. И вас попрошу уважать братьев славян! Мы не виноваты, что теперь мы в разных государствах живем!!!

я не москаль и не хахол=) я бульбаш=))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как то сами себе противоречите, господа хохлы=) я тоже не люблю россиян, но я уважаю русских. И вас попрошу уважать братьев славян! Мы не виноваты, что теперь мы в разных государствах живем!!!

я не москаль и не хахол=) я бульбаш=))))

Читайте текст уважніше. Користуйтесь перекладачем, або перепитайте, якщо Вам не все зрозуміло. І попрошу не створювати провокативний діалог в моїй темі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Клан умер, не?

Если нет, то скажите сколько человек вас, вроде хочется к землякам, но я вас в топ 50 чето не вижу даже. А в клан с 5 человек не охота как-то

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...