Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Čau, já po delší pauze od L2 pujdu tento server vyzkoušet. Nemám v plánu to nijak hrotit, jen tak na pohodu. Kdyby byl někdo podobně naladěný můžem udělat nějaký lamerský clan :-) Pojedu asi Maga + EE

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ja som asi natom tak ako ty :) dajte vediet ja sem pojdem urcite.quentin ak by sa nikto neozval tak sem pridi den pred startom napisem ti sem ts a dohodneme sa aspon mi 2

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ahoj, já a tři další jsme se rozhodli rozjet menší partičku. Plánujeme se přidat do nějakého klanu.. nedělá nám problém jít do ENG klanu... jazyk máme na úrovni ale přeci jen kdyby se vám povedlo rozjet CZE/SVK klan ve kterým by bylo pár aktivních borců co si přišli dobře zahrát... dejte vědět! Hoďte sem ,,TSko" ať se můžeme lépe dohodnout co a jak. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

chalani nazdar tsko vam dam taketo aspon zatial na dohodnutie sa ...

 

Naplno.sk

Room : Team 2D

Heslo : lego

 

dohodnime sa na niaky datum a cas aby sme dali dokopy niake chary a niako rozumne sa spojili...kedze nemienim hrat supporta solo :) zatial pani, sledujem to tu priebezne ,takze piste :p

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ja si myslim ze aj celkom ano...ako clan mozno nie ale ako niaka parta urcite ano .. clovek nemusi zatym sediet 24 hod denne aby dokazal spravit EQIP a zajebal dake RB ...aspon moj nazor...ide oto si pomahat aj v mensiej parte a spravit EQIP postupne pre kazdeho a najebat minimalne COV alebo daky potrebny final buff podla charov a urcite narobime starosti par clanom alebo partam na servery...a postupom casu sa da dokopy urcite viac cz svk ludi a mozme to nazvat clan....je to na vas chlapi ja sem idem urcite ak sa mi nikto neozve odvas aby som isiel s vami tak pojdem kludne aj solo a niaku pt si uz najdem ale radsej by som cz svk pekne ts a chill.

 

Tak rozhodnite sa :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Já si taky myslím, že CZ/SK lidí bude na severu více, můžeme ze začátku udělat jen nějaký startup clan, jen pro přehled, clan chat atd. a uvidíme co z toho bude.

 

Za sebe to však nehodlám hrotit tak, že bych se někým domlouval na charech, jelikož moje hrací doba je nejistá. Proto jedu SpS + EE abych případně mohl i solo a nebyl na nikom závislý, nebo někdo nebyl závislý na mě.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

No tak u me je to jednoduche tak na 90% pojedu tanka a bracha tyranta a aktualne mam nezavazne v jednani asi 3 lidi. Takze co hledame a za jakejch podminek a v jakem poradi:

 

Destro: Nejlepe nekoho kdo tam bude porad protoze minimalne prvnich 14 bych to rad pohrotil co to pujde takze minimalni herni cas u destra bych chtel od 18-19:00 do 01-02:00 ale ideal vic.

SWS: Idealne to same jako destro a nebo kdyby mene tak aby byl ochotnej dat acc me a destru.

EE a bish: V hlavnim case bych to videl tak na ty 4 hodky denne pokud vudete ochotny sdilet acc s nekym kdo bude hrat vic a bude vas pripadne ochotnej logovat. A pokud ne neni to problem ale musi mit herni cas aspon jako destro.

2 destro/kocka/dd: ideal destro nebo kocka u kocky poati to co u bishe no a u destro nebo ddcka idealne to co u prvniho destra ale neni podminkou jen nemuzete pocitat ze vas bude nekdo nejak tahat.

WC a BD oba dva chary si budu delat na dual ale samozrejme pokud by to nekdo hral aktiv bude to 100% lepsi ale tim myslim opravdu aktiv proste aby se vyplatilo expit vas a ne buffpeta.

 

Prvotni vybava pujde na destro aby se dalo vlakovat protoze jinak je zbytecne ho mit dale to pujde dle aktivity a potreby. Pro vice info piste bud tady nebo do zprav a na TS budu zitra vecer. Jinak jen poznamka na zaver jsem schopnej a ochotnej hrat i jen s brachou takze nikoho do toho nenutim a ani nehodlam vodit za rucicku nebo poslouchat plac :) takze kdo ma zajem dejte vedet

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Já sem za nějaký clan :) , je mi celkem jedno, co pojedu, takže kdyby někdo sháněl do PT není problém, časově na tom dobře nejsem, lépe řečeno mám posunutý prime-time (půlnoc-4 ráno) .... (15-19 s otazníkem tzn ne vždy se to povede) .... takže na nějakou tryhard CP to není ale for fun klidně :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...