Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
gr5tevelp

Ελληνικο CP και γενικα Ελληνες για να δημιουργησουμε κατι (+clan)

Рекомендованные сообщения

Γεια σας παιδια! Εγω και ενας φιλος μου περιμενουμε πως και πως να ανοιξει αυτος ο server! Τον τελευταιο χρονο εχουμε παιξει σε παρα πολλους servers.. Ετσι ανεβασα αυτο το post για να συγκεντρωθουμε καποια ατομα που θελουν πραγματικα να ασχοληθουν με αυτον τον server. Εγω θα κανω support χαρακτηρα (Bishop η Elven Elder) και ο φιλος μου σκεφτεται για tank (μαλλον paladin). Οποιος Ελληνας ενδιαφερεται να οργανωθουμε γενικα μεσα στο game ας γραψει παρακατω γιατι οι μερες περνανε και ο server σιγα σιγα ανοιγει..

Εμεις δεν γνωριζουμε απο δημιουργια clan κλπ και δεν εχουμε στοχο να γινουμε clan leader.. Οποιος γνωριζει καλα τον Gracia Final ας γινει leader, να συζητησουμε ονομα clan και οποιοι ενδιαφεροντε να ανταλλαξουμε καποια στοιχεια ετσι ωστε να κανονισουμε καποια πραγματα (οπως ποιος θα κανει τι χαρακτηρα)

Αυτα οποιος ενδιαφερετε ας απαντησει!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ενδιαφερομαστε αρχικα για cp... αλλα και μια ελληνικη clan αν φτιαχτει καλα θα ειναι! Εγω γενικα παιζω λ2 απο 1η γυμνασιου και ειμαι 22 χρονων τωρα.. αλλα τον τελευταιο 1μιση χρονο εχουμε ασχολειθει μαζι και εχουμε μπει σε οποιον καλο server εχει ανοιξει..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Έγινε φίλε! Εμείς θα μπουμε και στο ΒΕΤΑ που ανοίγει στις 3 του μηνός.. αν είναι να μπείτε κ εσείς να γνωριστούμε εκεί καλύτερα.. τι ονόματα θα έχετε εσείς?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Εγινε! οποτε θα μιλησουμε τοτε.. εγω θα ξανα γραψω στο forum οτι ειμαστε 4 και ψαχνουμε ατομα για cp..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...