Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
gr5tevelp

Δημιουργια ελληνικης clan?

Рекомендованные сообщения

Τι ακριβως ειναι αυτο?? lineage 1? :p γενικα το επομενο official game του lineage που θα βγει απο τη ncsoft θα ειναι το lineage eternal.. τωρα εχουν βγει πολλα lineage για κινητα κλπ αλλα κανενα δεν μου εχει κανει εντυπωση.. ισως περιμενω ενα θαυμα γιατι σιγα μην φτιαξουν lineage 3..

To kainourgio lineage pou evgale i NCSOFT apo oso gnwrizw.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Mi nomizeis oti o official einai kati toso gamato, oloi oi top players exoun staksei ta fraga tou aiwna kai paizoun me bots. Gia emena den exoune tipota idiaitero genikws oi top players se official kai mpourdes.

Prin ligous mines ston Innova otan eimoun 96 lvl healer kratisa to party mou enantiwn 99+ gia emena auto metraei, sta duskola na tous kseftulizeis.

opos eipe kai to allo palikari miloysa gia to palio official. prosopika parathsa ton Naia prin 3,5 xronia, oso htan akoma kala ta pragmata. molis mphke h NCwest ta dielyse ola kai ton ekane san kathe private server poy me donates ginesai magkas. oi top players toy official parathsan sxedon oloi ton idio kairo poy parathsa kai ego. kapoioi ligoi phgane ston Core opos o dismiss kai o kengaa. oso gia to oti krathses party me lvl 96 healer, standar epeses se ampaloys. ayto de tha mporoyses se kamia periptosh na to kaneis se emas :) emeis kaname 7 vs 35+ kai toys rixname xoris na pesei sxedon pote kanenas mas.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

opos eipe kai to allo palikari miloysa gia to palio official. prosopika parathsa ton Naia prin 3,5 xronia, oso htan akoma kala ta pragmata. molis mphke h NCwest ta dielyse ola kai ton ekane san kathe private server poy me donates ginesai magkas. oi top players toy official parathsan sxedon oloi ton idio kairo poy parathsa kai ego. kapoioi ligoi phgane ston Core opos o dismiss kai o kengaa. oso gia to oti krathses party me lvl 96 healer, standar epeses se ampaloys. ayto de tha mporoyses se kamia periptosh na to kaneis se emas :) emeis kaname 7 vs 35+ kai toys rixname xoris na pesei sxedon pote kanenas mas.

Eida ti kalos player einai kai o kengaa pou exei scammarei 70b apo tin top clan ston core.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Eida ti kalos player einai kai o kengaa pou exei scammarei 70b apo tin top clan ston core.

den ksero ti ekane ston Core, pantos ston Naia den eixe dosei to paramikro dikaioma kai den pisteyo oti ekane kati tetoio. oso gia to epixeirhma soy, de stekei me to an einai kalos player h oxi. ena pragma ematha tosa xronia... haters gonna hate!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...