Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
iTampaBay

збс флешку переделали...

Эффект remove target от flash aura на масс ивентах.  

55 пользователей проголосовало

  1. 1. Как вы считаете,необходимо ли решать проблему этого эффекта,умноженное на количество персонажей на масс ивентах?

    • Да.Есть проблема и ее необходимо решать.
    • Нет.Я не вижу критичной проблемы.
    • Ребят,я вообще не в курсе.


Рекомендованные сообщения

  

10.11.2022 в 16:27, etwas.Obskur сказал:

Получается в игру нужно заходить спустя 2 месяца после старта? Понял, спс

 

 

8500 это павер скила - модератор права реальный демедж будет ниже конечно...

По сути у дабл шота если мне склероз не изменяет павер что то около 4к

Тоесть новый скилл будет бить примерно в два раза больше дабл шота.. наверно его можно будет пережить если у лука нет друзей и он пришел на пвп один

Изменено пользователем Dmitriy
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 05:05, DrunkPa сказал:

В масс пвп умирают от урона, а не от отсутствия таргета

лол?

Це як поз1 в доті без бкб - який сенс від твого урону, якщо ти не можеш його внести?
Не важливо скільки ти б"єш, який в тебе дпс, якщо ти не можеш дати навіть 1-2 скіли через флешку. Ти тупо дохнеш від нюків по 300 урону. Як ти маєш вносити "урон від котрого вмирають в АОЄ", якщо тебе їбе флешка?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 16:35, Ga0 сказав:

лол?

Це як поз1 в доті без бкб - який сенс від твого урону, якщо ти не можеш його внести?
Не важливо скільки ти б"єш, який в тебе дпс, якщо ти не можеш дати навіть 1-2 скіли через флешку. Ти тупо дохнеш від нюків по 300 урону. Як ти маєш вносити "урон від котрого вмирають в АОЄ", якщо тебе їбе флешка?

Уяви ситуацію де немає флешки. І є дпс глада і тіранта по 5к. Скільки буде тривати пвп? Маг б'є 300, у відповідь ловить 5к. 
Давай магам або захист від такого аое, або дпс приблизно рівний на АОЕ вміння. Тоді флешка не потрібна буде. 

Изменено пользователем DrunkPa
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 09:22, Eiacane сказал:

8500 не будет. Заходите на ОБТ и тестите. По итогам ОБТ возможны корректировки. 

Первые две стадии гномы сильны на олимпиаде, с молотком в руках. Однако далее шансы убить мага значительно снижаются. 

Чи буде достатньо часу на ОБТ, щоб протестити усі етапи? Включаючи атт, заточки і тд? Чи є "розклад" кожної стадії ОБТ? На МВ2 було мало часу на хай лвл контент :( 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 09:39, DrunkPa сказал:

Уяви ситуацію де немає флешки. І є дпс глада і тіранта по 5к. Скільки буде тривати пвп? Маг б'є 300, у відповідь ловить 5к. 

А чому ти з крайності в крайність? Я не бачу пропозицій тупо прибрати флешку.

Але можна підвищити кд флешки до декількох секунд. Астерка показує, що маги так само зможуть фармити і бути достатньо сильними в пвп, навіть з високим кд флешки (він там 4 сек статичний здається, не пам"ятаю).

Можна знизити шанс збиття таргету флешкою - я хз як для декого не зрозуміло, що саме це головний біч флешки. Ніхто не ниє про АОЕ масухи магів, окрім флешки, котра збиває таргет по кд.

 

П.С. Покажи мені хоча б одного глада, котрий без фул заюзу бив 5к массухами (не кріт). Не треба казати про те, чого не було))) Навіть на мв1 з атт по ГФ, на кофе з 10 весп дулами, корами, під фул заюзом (джуд+фс) летіло по 3-4к массухами не крітом. Тільки от є проблема - гладів як кофе, хто може відати такий дмг було 2 на сервері. Інші пукали по 800-1к массухами увесь сервер. А маг, котрий по 400-600 флешку тикає і нічого не дає тобі зробити - таким 100% усіх магів

Изменено пользователем Ga0
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 16:42, Ga0 сказав:

А чому ти з крайності в крайність? Я не бачу пропозицій тупо прибрати флешку.

Але можна підвищити кд флешки до декількох секунд. Астерка показує, що маги так само зможуть фармити і бути достатньо сильними в пвп, навіть з високим кд флешки (він там 4 сек статичний здається, не пам"ятаю).

Можна знизити шанс збиття таргету флешкою - я хз як для декого не зрозуміло, що саме це головний біч флешки. Ніхто не ниє про АОЕ масухи магів, окрім флешки, котра збиває таргет по кд.

Так справа в тому, що маг в мпвп нічого не зможе проти глада та тіра, а теперь ще ТХ, туди докинь ВЛів. 
Шо буде робити маг з ДПСом 300? І флешкою раз в 4 секунди. Він буде лежати на підлозі від піздюлини на 5к. 
Особливо перші дві стадії коли це прям біль. 
І до 74 рівня флешка має кд та меншу кількість цілей. І вона саме мерзенна на стадії коли має КД і має обмеження у кількості таргетів. 
А коли вже є хп, трохи кращій фпс, там міліки ваншотають по той флешці шо з необмеженою кіл-тю таргетів та без кд. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 09:48, DrunkPa сказал:

Так справа в тому, що маг в мпвп нічого не зможе проти глада та тіра, а теперь ще ТХ, туди докинь ВЛів. 

На усі такі фрази, я просто бажаю людям сісти пограти за мілі (саме за мілі, а не за глада або тіра) і увірватися на 2-3 флешки на 78х лвлах))))
Про яких тх і влів ти взагалі кажеш? Мілі НІЧОГО. Я повторюся - НІЧОГО. Не може в масс пвп у ближньому бої, коли навколо купа магів. НІ-ЧО-ГО. 2 роки страждань за мілі в масс пвп це довели не 1 раз.

 

10.11.2022 в 09:48, DrunkPa сказал:

Шо буде робити маг з ДПСом 300? І флешкою раз в 4 секунди. Він буде лежати на підлозі від піздюлини на 5к. 

Я ще раз повторюся - флешку ніхто не пропонує прибрати. А лише зробити так, щоб проти неї можна було б якось грати. Маг буде юзати не 1 кнопку, а 3. Чи усі забули про фрост вол і рейн оф фаир? А, точно, можна ж просто тикати 1 кнопку і перемагати.

 

10.11.2022 в 09:48, DrunkPa сказал:

А коли вже є хп, трохи кращій фпс, там міліки ваншотають по той флешці шо з необмеженою кіл-тю таргетів та без кд. 

Покажи мені ваншоти на мв2 без фул заюзу на комусь, а-ля сармат. Ваншоти були на МВ1 (еххх, атт по гф <3 РІП ).

Я чекаю на аое массухи глада на 5к і ваншоти норм магів на мв2.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну проблема флешки в их количестве (МПВП), возможно в будущем та новая механика, которую сейчас собираются тестировать с медузой, найдёт какое-то балансное решение и в этом направлении.

Так как если убрать флешку совсем, будет чёто совсем хуёво магам

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10.11.2022 в 17:26, Lafoyta сказал:

Ну проблема флешки в их количестве (МПВП), возможно в будущем та новая механика, которую сейчас собираются тестировать с медузой, найдёт какое-то балансное решение и в этом направлении.

Так как если убрать флешку совсем, будет чёто совсем хуёво магам

Здорово, что сейчас хуёво вообще всем. :weirdChamp:

:billyReady:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дак не убрать 

Снизить колл  таргетов

Повысить откат

Понизить шанс сбытия таргетов

 Что угодно из этого

Но нет, сафера сказал 

Изменено пользователем SoloSws
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

11.11.2022 в 02:14, SoloSws сказал:

Дак не убрать 

Снизить колл  таргетов

Повысить откат

Понизить шанс события таргетов

 Что угодно из этого

Но нет, сафера сказал 

Так он сам маг, как он доминировать без флешки будет

Аниме на аве, здоровья маме

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...