Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Я не знаю до чого ви могли б домовитись з Анатолієм раніше (ще тиждень тому, наприклад), аллі, союзні спільні дії, злиття кланів (тут я сумніваюсь)... Але через ваші агресивні (м'яко кажучи) дії останніх днів, а точніше скільки гівна ви безпідставно сюди накидали, то думаю будь-який варіант із перерахованих вище то вже під сумнівом. Вже складніше реалізувати, завдяки тобі і твоїм 3-5 мемберам

Але, хз чи є сенс зараз в писанині такого формату, адже для тебе (а можливо і твоїх компаньйонів) це ж все було по приколу, ти сам так писав. Тому не знаю чи варто тобі виправдовуватись і виріти вашим аргументам

29.08.2023 в 23:24, SoloSws сказал:

отже

думаю ви погодитесь, що всі  ми йдемо грати сюди, щоб давати по зубах усяким чмоням ще й в грі.

те що я намагався донести вам  -  в 2 різних кланах ми будемо робити це менш продуктивно, ніж в 1. різні говорилки( тс, діскорд, в кого що)  - це набагато погіршує координацію на облогах, тв, епіках а це дуже важливо, до того ж тут є клановий самон, фоє, даш і т д. тобто ми маємо бути в 1 клані. 

тут повстає питання амбіцій КЛів,  зарплатні і т д. але якщо ви дійсно хочете давати гарної прочуханки оркам, задумайтесь над об"єднанням в один клан. саме клан, не аллі. 

Анатолій, задумайся над цим. Можливо наша критика в останні дні мала дещо грубі форми, за що я приношу персональні вибачення, але вона була спрямована на те, щоб вказати на єдину річ - Леджер має більше досвіду у командуванні більшими й якіснішими силами як на цьому сервері, так і загалом, а в цей раз нам потрібні усі наші люди( ви ж розумієте, що шукати людей в інших кланах ми не можемо, томущо не хочемо їх бачити в своїх рядах)

у нас одна мета і однакові критерії рекрутингу, тож закликаю до об"єднання 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну і хз чи вартує леджеровське командування таких гнилих методів рекрутингу - "закликання до об''єднання". Якраз вартує одне одного? Чи ні?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в мене нема паті мемберів і компаньйонів

я не говорю від імені леджера чи ще когось

я агітую вас до об"єднання задля полегшення у досягненні  цілі

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

29.08.2023 в 23:24, SoloSws сказал:

отже

думаю ви погодитесь, що всі  ми йдемо грати сюди, щоб давати по зубах усяким чмоням ще й в грі.

те що я намагався донести вам  -  в 2 різних кланах ми будемо робити це менш продуктивно, ніж в 1. різні говорилки( тс, діскорд, в кого що)  - це набагато погіршує координацію на облогах, тв, епіках а це дуже важливо, до того ж тут є клановий самон, фоє, даш і т д. тобто ми маємо бути в 1 клані. 

тут повстає питання амбіцій КЛів,  зарплатні і т д. але якщо ви дійсно хочете давати гарної прочуханки оркам, задумайтесь над об"єднанням в один клан. саме клан, не аллі. 

Анатолій, задумайся над цим. Можливо наша критика в останні дні мала дещо грубі форми, за що я приношу персональні вибачення, але вона була спрямована на те, щоб вказати на єдину річ - Леджер має більше досвіду у командуванні більшими й якіснішими силами як на цьому сервері, так і загалом, а в цей раз нам потрібні усі наші люди( ви ж розумієте, що шукати людей в інших кланах ми не можемо, томущо не хочемо їх бачити в своїх рядах)

у нас одна мета і однакові критерії рекрутингу, тож закликаю до об"єднання 

Я все ж таки хочу побачити цю людину... Хто ж там такий головастий,придумав так налагоджувати союзи 😳.

Просто налити бруду,з надією що всі поведуться і перейдуть? Я відносно новачок в клані. Є люди,які вже роками,грають з Анатолієм. І клан тільки росте,від сервака,к серваку. А ви забігли і почали розказувати,що ми нічого не розуміємо. Що всі ці роки,наш КЛ робить все неправильно.

Новина що Леджер буде грати без россіян,мене дуже обралувала. А ви таке зробили... Дуже неприємно,тому що ви українці і знали про політику нашого клану,но вам було похуй. Ви тільки про себе думали і про те,як відняти в нас новачків.

І як там "агресивний рекрутинг"? І дойобки до назви клану? Я на ОБТ заходив сьогодні,одного відомого ПвП інтерлюд серверу так там теж  клан Ukraine,там навіть нік "Бандера" бачив. Там де "Вон" грає,теж маєця клан Ukraine,чел стрімить на ютубчикі,можу ссилочку дати. Їм не хочете пред'явити?

Чисто доєбались ні до чого,налили бруду. І як виходе,це такий крок до "объєднання".

Я в ахуї,я не знаю що тут добавити ще...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

30.08.2023 в 00:12, SoloSws сказав:

усе заради перемоги

якщо ви до цього не готові - ви перестаєте існувати

image.thumb.png.c3244b38677f8df91f1707b4e8c4b44f.png

Звичайно, що не готові обсирати і принижувати співвітчизників заради чогось. Найбільше порофлив з фрази:
щоб вказати на єдину річ - Леджер має більше досвіду у командуванні більшими й якіснішими силами як на цьому сервері, так і загалом, а в цей раз нам потрібні усі наші люди
Значить так:
1. Якісь ваших сил ми побачимо на старті, коли не буде "інтернаціоналіті із східного напрямку, як це було на попередньому сервері", тоді ви покажете свою силу, стратегію, спритність і майстерність.
2. Якщо вам потрібні усі "ваші" люди, то кличте тих, кого ви цього разу вирішили не брати в клан (трололо). Оце і є саме ті "ваші" люди, які з вами і відіграли гарно минулий сервер і все було ок, а тут раптом осінило чи щось сталось. Дивно, що не хочете інших бачити в своїх рядах. Минулого разу це вам якось не заважало та й завдяки їм ви мали і більші, і якісніші сили =) Тому це не є коректним, порівнювати наші клани, базуючись на досягненнях так званих "не ваших людей", яких ви вирішили більше не брати.
3. У нас далеко не одинакові критерії рекрутингу, бо нам ще жодного разу не доводилось кікати зет наці чи як там ваш чувак казав. Факт того, що така категорія взагалі ніяк до нас не потрапить і не потрапляла ніколи - мав би вже вам про щось сказати. 
4. Зараз ви намагаєтесь прибрати гівно, яке тут радісно шуфльою метали на вентилятор, але не забувайте, що його запах тепер з вами назавжди. Бо обісрати легко, а потім це загладити - ой як не просто. Тому краще думати наперед що кажете, кому, і як. 
5. А ще вміє найопувати людей, бо домовляються на одне, а потім "не знаю як пояснити, що маю вам щось там віддати". Тому тут згідний, має більше досвіду. Професіонал, можна сказати.

image.png

Изменено пользователем Lucifer_UA
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

29.08.2023 в 19:32, Tyrrany сказал:

Так, а які погляди на гру розійшлись? 🤭 

можешь у Максима спросить, вам будет легче вести диалог.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

29.08.2023 в 19:25, Mflur сказав:

Иногда лучше молчать, не думал о таком?

Мы играли около 2-х лет вместе, пока интересы и взгляды на игру не разошлись.

иногда лучше прочитать еще раз, не думал о таком?

При чем тут то, с кем ты раньше играл

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не хочу влезать в ваш срач, но так, чисто выскажу свое личное мнение кое о чем - абсолютно без негатива к вашему клану, да и не особо пересекался с ним, но когда первый раз увидел этот клан и его название пару лет назад, подумал - что как то это... ну не то что бы плохо, но какой то дискомфорт вызывает. Понятно, что игра и все такое, но вот во время масс. замесов каких нибудь давать своим ребятам команды типа "ебашим украину" - как то звучит максимально кринжово. А уж в случает гипотетического пвп вашего клана с ОС-ами я вообще Леджеру не завидую. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

30.08.2023 в 00:12, SoloSws сказал:

усе заради перемоги

якщо ви до цього не готові - ви перестаєте існувати

Приблизна політична ситуація в бігварі за результатами вашого рекрутингу в цій темі)

873848f6d8f2d89477ace52dec8fd5c9.jpg.720a48be2969cac1e75d24ab4f1410d0.jpg

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

30.08.2023 в 10:46, OSVLD сказал:

Не хочу влезать в ваш срач, но так, чисто выскажу свое личное мнение кое о чем - абсолютно без негатива к вашему клану, да и не особо пересекался с ним, но когда первый раз увидел этот клан и его название пару лет назад, подумал - что как то это... ну не то что бы плохо, но какой то дискомфорт вызывает. Понятно, что игра и все такое, но вот во время масс. замесов каких нибудь давать своим ребятам команды типа "ебашим украину" - как то звучит максимально кринжово. А уж в случает гипотетического пвп вашего клана с ОС-ами я вообще Леджеру не завидую. 

Если конкретно в командах дело,то по названиям клана,называть не обязательно.

Как пример,когда Вары бегут бить Op клан (Вона). Часто кричат "теперь бьём Лбов" 😁.

У Опов конечно клан куда известнее,но чисто как пример.

Изменено пользователем Dobryak
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...