Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

  

28.08.2023 в 22:30, Lucifer_UA сказал:

2Fast2Cast

Yrel

Azam

Censor

kolianya33

SoloSws

Я лише озирнувся, як ти і сказав, просто прогортавши історію. Думаю, в тебе із зором не все ок, або з математикою чи логікою. Але то моє припущення, я не лікар, діагнозів не ставлю

Чєл, перелогінся, це крінж. image.png.05e9fa1b7d02dd6e614ac6e739e79585.png

 

Изменено пользователем 2Fast2Cast
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:36, Alestat1k сказал:

ну не выходит у тебя писать на Украинском, ну не твое это. или переводчик юзай, или уже пиши на русском, я первые пару минут сижу и пытаюсь понять, что ты хотел сказать, ну серьезно.

всі аргументи вичерпав?))) Осталась мова

Найбільша цінність воля  💙💛

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:28, 2Fast2Cast сказал:

То і визначає ті самі лідерскі якості яких нема. Лише амбіції, та першість. 

Отут я поржав. 
Тобто, за два місяці до старту, знаючи про втрату топ пака, і знаючи про гарантований недобір, розісратись з одним з імовірних соалі?
Оце і є хвалені лідерські навички леджера?

Да після того трешу, що ви вивернули в нашій темці, у нас половина сокланів з вами в одому полі срати поморозиться...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:34, SoloSws сказал:

Звикай, хлопе, ми в інтернеті на форумі єглобала

Тут і пісюном по губі поводять, і мамку згадують

    Ну і нагадаю

Свідомі українці обирають ОлдСкул))

Після твоєї балаканини та фантазій, свідомі українці обходитимуть тепер ваш клан стороною

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:28, 2Fast2Cast сказал:

Хлопаки, та і взагалі до вас негативу ніколи(майже) небуло, то Толя не в міє в правдиву конструктивну критику з самоеронією. То і визначає ті самі лідерскі якості яких нема. Лише амбіції, та першість. 

Ого. По ходу Леджер виносив усіх на  серваку?) (Мова про раніше,зараз про це вже і не згадують,це як анекдот "Тримав якось Леджер МВ" він починався,якщо не помиляюсь ).

Реально... Ви або хрестик зніміть,або труси вдягніть "Домінатори" Мамкіни 😂.

Чомусь Анатолій перестав добре руководити кланом,саме у той час,як вам знадобилось мембери з клану Україна 🤣. Це так співпало,правда?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:37, Yrel сказал:

всі аргументи вичерпав?))) Осталась мова

ні звичайно, просто хочеться трохи поваги до співрозмовника. Ну і щоб хлопчик не ганьбився

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:30, Lucifer_UA сказал:

Я лише озирнувся, як ти і сказав, просто прогортавши історію. Думаю, в тебе із зором не все ок, або з математикою чи логікою. Але то моє припущення, я не лікар, діагнозів не ставлю

і да, це все пак леджера, отакої.
А інших гравці з осів нема? чи їм впадлу так шкваритись 🤣

Чи хз просто незосталось...

Изменено пользователем atoll13
граматика
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та та

Ви так все всерйоз все сприймаєте 

Сармата нема 

Ой ой

Паків нам не хватає

Мммм

Леджер сидить, і каже  : і про анатолія, шо він лох, напишіть

 

Хлопи, я просто сиджу на диванчику  і їм супчик, і однією рукою вас дрочу 

Ну от я поїв, а ви ще не кінчили

   Ну я пішов  папа

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:28, 2Fast2Cast сказав:

Хлопаки, та і взагалі до вас негативу ніколи(майже) небуло, то Толя не в міє в правдиву, конструктивну критику з самоеронією. То і визначає ті самі лідерскі якості яких нема. Лише амбіції, та першість. 

Ну про який конструктив може йти мова, якщо ви налетіли, як шакали(список вище скидав, якщо ти раптом також будеш казати, що ти тут один), і почали тупо все по одній методичці висирати без жодних пруфів? Це від вас жодного конструктиву. Шановні, конструктив буде тоді, коли у вас не буде вже пака Сармата, який своїм паком сам міг відкуярити 4-5 паків. От тоді і подивитесь чого ви справді варті і з тими, кого ви взяли до себе у клан. Ми завжди грали в меншості  і нам завжди доводилось постійно щось вигадувати як перемогти на полі бою стратегічно, бо нас, мать його, менше. В нас є певні погляди і цінності. Цінності, які стоять трошки далі від гри. Гра - лише інструмент для спілкування і об'єднання людей. Нам не потрібно писати які теми і в якому чаті можна писати(як це було у вас в рекрутинговій темі минулого року), бо в нас всі пишуть що хочуть і це, мать його, збігається з думкою всіх у клані. А знаєте чому це збігається? Бо люди об'єднані і думають в одному і тому ж напрямку. Хочете грати лише гру? Грайте, але не лізьте до нас із своїм брудом і не обсирайте наш клан, бо вам це не зіграє на руку.

А стосовно конструктиву, то старт все покаже. Можна буде спеціально зареєструватись на один замок, перебити зайві клани там і тоді ви нам покажете клан на клан, яке ми дно(з ваших слів) і як Анатолій погано керує кланом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:44, SoloSws сказал:

Та та

Ви так все всерйоз все сприймаєте 

Сармата нема 

Ой ой

Паків нам не хватає

Мммм

Леджер сидить, і каже  : і про анатолія, шо він лох, напишіть

 

Хлопи, я просто сиджу на диванчику  і їм супчик, і однією рукою вас дрочу 

Ну от я поїв, а ви ще не кінчили

   Ну я пішов  папа

бачиш, наш клан так пiздат що ти навіть дрочишь на нього) думаю Леджер образився після такої зради

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:37, atoll13 сказал:

Отут я поржав. 
Тобто, за два місяці до старту, знаючи про втрату топ пака, і знаючи про гарантований недобір, розісратись з одним з імовірних соалі?
Оце і є хвалені лідерські навички леджера?

Да після того трешу, що ви вивернули в нашій темці, у нас половина сокланів з вами в одому полі срати поморозиться...

Ти наркоман? Толіка ніхто як аллі не розлядав, навіть потенційно. Сармат, да... Толя? лол...
Не продовжую бо немає сенсу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:45, Alestat1k сказал:

бачиш, наш клан так пiздат що ти навіть дрочишь на нього) думаю Леджер образився після такої зради

та все логічно, леджера він ротом обслуговує (свс хулі). 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:42, atoll13 сказал:

і да, це все пак леджера, отакої.
А інших гравці з осів нама? чи їм впадлу так шкваритись 🤣

Чи хз просто незосталось...

Це ти відповів чєлу з регою ВЧОРА? ))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...