Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
MapeBo

Набор в Клан UAsquad (Water)

Рекомендованные сообщения

21.10.2023 в 10:01, dimmar сказал:

а що поганого що леджер хоче пограти в біг вар, а ви на це не здатні, то навіщо йому розглядати вас у аллі?

Якщо не здатні, то нахуя паки переманювати? 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 12:22, TheBloody сказал:

Якщо не здатні, то нахуя паки переманювати? 

 

 

там же ранее все пояснили :(  ну ви ж не всі там як добруак :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 12:22, TheBloody сказал:

Якщо не здатні, то нахуя паки переманювати? 

 

 

Вы как дети малые) Чет вот это ----они переманивали..нет мы не переманивали...нет вы переменивали--- напомнило вот мувик

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добре. Справа ця,така собі... Все одно прийде якийсь "Степан Андрійович" і напише "а у вас немає пруфів". Після того як пруфів було вагоні. Так що...

P.s. Sith не палай,а краще зайди до нас у группу,подивись хто це почав і наваляй їм гарного прочухана. Може ви і не хотіли цього,але почали ваші люди.

І повторюсь у 100й раз. Я перший у клан группі,написав що Леджер красава,коли дізнався що він буде набирати тільки українців. І я перший написав що він під@р,коли побачів що його люди прийшли просто так лити на нас бруд. І Леджер не просто їм не завалив кабіни,а долучався до них. І це все повторюється і повторюється і краю цьому по ходу нема. НА ЖАЛЬ !!!

Нехай щастить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 00:22, Anatolii_Ukraine сказал:

надіюсь вам ОС не будуть казати байки про те, які ми погані))

А ви випадково не БандерШтат з Астер х7 ??? 
Бо там хлопці репутацію неньки ой як попсували

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 10/20/2023 at 3:02 PM, Dobryak said:

Мені просто максимально не приємно,що на сервері було 2 українські клани. І один із них (ОлдСкули),ще за 2 місяці до старту,дав зрозуміти що їм плювати на все це. Українці,не українці. Їм потрібні люди у клан,саме їм у клан,а не в аллі/союз. А там хоч трава не рости...

І для них усі методи хороші. Брехали,якісь предьяви кидали,ПЛів переманювали. Що тільки не робили. Вони ж одне з перших повідомлень яке написали нам,це "Ми вас як Аллі,навіть не розглядали". Розумієш рівень?) Єдиний український клан,вони не розглядали як союзника. А коли набирають людей,вони пишуть про "єднання" українців. Це вже щось,з чим до психолога сходити не завадило би...

Он відригнув HotDog у темкі))). Він теж прибігав до нас у темку брудити. Але я та й усі інші,тупо ржали з нього 🤣.

А коли ти розумієш що оце усе,без якогось привода тобі роблять українці... Просто щоб засосати трошки більше людей... Біда.

Эти аутисты реально себе внушили что они кому то нужны и их переманивают .... Мясо с такой богатой фантазией, просто шикарно

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ты как прям пример почему не стоит связываться ) успокойся але, если ты свин. то я тебе сочувствую(не искрене) , если ты на ш , то я мог бы тебя обоссать , коры только дай

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 10/21/2023 at 1:17 PM, TheBloody said:

а шо було? 

Да твои подружки как обычно унижаются, ничего нового, не переживай

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

On 10/21/2023 at 2:33 PM, Kovalitoss said:

Щось тебе швидко здуло, а мені здалось що ти на єкспіріенсі, помилився чого ж хотіти від дворняги, гавкає і не кусає. 

Позови подружек что перевели раз сам не шаришь

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 23:34, H0tDog сказав:

Позови подружек что перевели раз сам не шаришь

Що ж ти такий зануда…

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 23:39, H0tDog сказав:

Дурачок в упор не догоняет =)))

Ти поставив багато смайлів, від того що рахуєш це жартом чи від того що не розумієш де їх використовувати ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

21.10.2023 в 11:39, Dobryak сказал:

Добре. Справа ця,така собі... Все одно прийде якийсь "Степан Андрійович" і напише "а у вас немає пруфів". Після того як пруфів було вагоні. Так що...

P.s. Sith не палай,а краще зайди до нас у группу,подивись хто це почав і наваляй їм гарного прочухана. Може ви і не хотіли цього,але почали ваші люди.

І повторюсь у 100й раз. Я перший у клан группі,написав що Леджер красава,коли дізнався що він буде набирати тільки українців. І я перший написав що він під@р,коли побачів що його люди прийшли просто так лити на нас бруд. І Леджер не просто їм не завалив кабіни,а долучався до них. І це все повторюється і повторюється і краю цьому по ходу нема. НА ЖАЛЬ !!!

Нехай щастить.

прям як толік на минулому МВ? Коли заперечував як він в дсна з олдскулами плясав але всім розказували як ви розірвали альянс?)

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...