Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
MapeBo

Набор в Клан UAsquad (Water)

Рекомендованные сообщения

20.10.2023 в 17:53, Yrel сказал:

Досить маніпулювати словами Україна і українці ( вони теж різні бувають) Хто вас знає з мв3 той пойме що ви за люди. А всю цю комедію в цій темці ви зробили для новачків. Ви маніпулюйте вмінням грати , а не словами українці 

Та що "українці різні" ви вже продемонстрували...

В нас фактаж,а не маніпулювання. 

І так,було 2 українські клани. І так,ви почали брудну гру проти нас. Клану Ukraine.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 17:20, Dobryak сказал:

Та що "українці різні" ви вже продемонстрували...

В нас фактаж,а не маніпулювання. 

І так,було 2 українські клани. І так,ви почали брудну гру проти нас. Клану Ukraine.

Хто блять  яку гру почав

Вас весь МВ 3 з гівна витягували ОлдСкули..

Як раками були, так і залишились зі своїм Анатолієм

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 17:32, Anatolii_Ukraine сказал:

Якби вони були, ви б це давно зробили. Але як можна викласти то, чого нема))
Ніхто не каже про жахливого аве леджера і бідного Толю, ми говоримо про ваші нікчемні методи рекрутингу людей з нашого клану 

Привіт. Ти походу балабол виходить,  тому шо я реально десятий мембер котрий перший раз буде грати з Леджером. І рекрутингом я почав займатись зі своеї ініціативі, а не тому шо леджер попросив, рекрутую бо хочу щоб Українці показали достойну гру, а не давали задніх в мід варі.  Я написав паку с клану Україна перший і останній раз, за це вже получив виговор від леджера і вибачаюсь перед тобою! А кто кого там перманюе я взагалі не знаю і скільки у кого людей!=) Ви вирвали скрін із усього контексту і зробили з цьго якесь позорисько... фу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 18:40, ResiL сказав:

Привіт. Ти походу балабол виходить,  тому шо я реально десятий мембер котрий перший раз буде грати з Леджером. І рекрутингом я почав займатись зі своеї ініціативі, а не тому шо леджер попросив, рекрутую бо хочу щоб Українці показали достойну гру, а не давали задніх в мід варі.  Я написав паку с клану Україна перший і останній раз, за це вже получив виговор від леджера і вибачаюсь перед тобою! А кто кого там перманюе я взагалі не знаю і скільки у кого людей!=) Ви вирвали скрін із усього контексту і зробили з цьго якесь позорисько... фу.

10 мембер з ТВІНКОклану?

Дякую за вибачення, сподіваюся таке більше не повториться

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 18:20, SithEglobal сказал:

а ти на минулому МВ не грав мабуть 

або з пам'яттю біда

Нагадай. Не кажи загадками. Чи це в вас сімейне? Давай,заряджай.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 19:09, Dobryak сказал:

Нагадай. Не кажи загадками. Чи це в вас сімейне? Давай,заряджай.

був би ти з іншого клану, із задоволенням би. 

чао

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 18:40, ResiL сказал:

Привіт. Ти походу балабол виходить,  тому шо я реально десятий мембер котрий перший раз буде грати з Леджером. І рекрутингом я почав займатись зі своеї ініціативі, а не тому шо леджер попросив, рекрутую бо хочу щоб Українці показали достойну гру, а не давали задніх в мід варі.  Я написав паку с клану Україна перший і останній раз, за це вже получив виговор від леджера і вибачаюсь перед тобою! А кто кого там перманюе я взагалі не знаю і скільки у кого людей!=) Ви вирвали скрін із усього контексту і зробили з цьго якесь позорисько... фу.

Леджер би це раніше зробив... Чого наші в вас не тягали? Навіть не намагались! А вас хлібом не корми,дай нагадати українському клану.

Тому що Леджер,саме на цьому сервері почав набирати тільки українців. Чі це знов зірки так зійшлись? Це відбулося вже в який раз?)

Ще раз кажу,"об'єднання" від вас,звучить як якийсь кріндж... Кому кому,а вам про об'єднання тільки казати... 🤦

Ви зробили просто все що можна,щоб ми не об'єднались. Та продовжуєте і продувдуєте. Кінця та краю не видно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 19:13, SithEglobal сказал:

був би ти з іншого клану, із задоволенням би. 

чао

Був би я з іншого клану,ви б в нас паки не намагались стирити 🤣?

Ти це мав на увазі?) Я Ванга 😁.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 18:37, SoloSws сказал:

Хто блять  яку гру почав

Вас весь МВ 3 з гівна витягували ОлдСкули..

Як раками були, так і залишились зі своїм Анатолієм

Ну давай поговоримо про це. Ізі мені)

1. Чув про таке як БлекАут? Ти в курсі,що тільки наш клан складався з українців? Ну я повинен тобі пояснювати,що ці речі між собою пов'язані?

2. В вас грав Сармат. По моєму доволі дуже сильний пак в нього був (м'яко кажучи)... А де він зараз??? 

3. А хто з россіянами грав? А? Чи це теж берехня?

4. Ніхто не каже,що ваш клан був слабший,або ви нам не допомогали. Вам кажуть,що союз з вами вилазе боком! Що ви союзнику з минулого серверу,перше що зробили,почали закидати якісь тупі предьяви. То назва вам якась не така. То клан дуже слабкий. То КЛ кирувати не вміє. А чого ж тоді мовчали? А? Хлопці та дівчатка?

Я вже мовчу про мув,коли Леджер тагнув Аллі НордВіндів. Це ще та тема для розмови...

Изменено пользователем Dobryak
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 19:30, RomantiQ сказал:

це фул жесть хлопці... 

Місяці 2 тому,у нас в темі були такі розмови. Тоді вони все зрозуміли та перестали. Ось почали по новій. Ось так Леджер "об'єднує" українців 🤣🤣🤣.

Ой жесть... І сміх і гріх.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20.10.2023 в 19:38, SoloSws сказал:

Бля, який ти даун

Ну знов виходить. Доказова база нульова. Обізвав (або перевів на пошутєєчку) і все. 

Повторюся. Ні хто,нічого іншого,від тебе і не чекав 😁.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Степан Андрійович. Давай більше. Мені ж так сумно,що ображений друг Леджера,мені клоунів ставляє 😂.

Я не хотів вас ображати,правда. 

ВИ ПЕРШІ ЦЕ ПОЧАЛИ. запам'ятайте це як мантру.

Почали це - кушайте та по більше...

P.s. Зато українцям,круто темку продвинули в рейтингу. Я задоволений.

АП !!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...