Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

28.08.2023 в 21:44, Alestat1k сказал:

а почему прям должны быть в ОС? Вроде как у нас есть свобода выбора, и мы выбираем те таги, которые нам по душе, где играют наши друзья, знакомые. и с которыми на комфортно играть вместе.

А ты прям ставишь перед выбором или Сармат или Леджер, других вариантов нет) При всем уважение, ты много на себя берешь.

Тут все просто

Ти або воюєш

Не вмієш воювати - помагай

Не допомагаєш - не пизди 

Анатолій не воює і не допомагає.. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:46, Lucifer_UA сказал:

Я знову ж таки згідний, тільки Old School, тільки до перемоги!) Поки ВЕСЬ клан Ukraine сидів в тотальному блекауті(без світла) певний час і заходили через всякі павербанки/екофлови і так далі хто як міг, то в клана Old School з онлайном все прекрасно було) Цікаво, з чого б це?) Хм, можливо тому, що їх клан блекаут не так вже й задів чи практично не задів?) Навіть не знаю, все ж так неоднозначно, ета другоє...Чи може мембери настільки круті, що купили собі по ТЕЦ на кп? Хоча чекайте, можливо, вони були просто не там, де був блекаут, який, бл-_-ть, було видно навіть з космосу. Совпадєніє? Не думаю (с)

 

kiselyov-2014_113553885_orig_.jpg

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:46, Lucifer_UA сказал:

Я знову ж таки згідний, тільки Old School, тільки до перемоги!) Поки ВЕСЬ клан Ukraine сидів в тотальному блекауті(без світла) певний час і заходили через всякі павербанки/екофлови і так далі хто як міг, то в клана Old School з онлайном все прекрасно було) Цікаво, з чого б це?) Хм, можливо тому, що їх клан блекаут не так вже й задів чи практично не задів?) Навіть не знаю, все ж так неоднозначно, ета другоє...Чи може мембери настільки круті, що купили собі по ТЕЦ на кп? Хоча чекайте, можливо, вони були просто не там, де був блекаут, який, бл-_-ть, було видно навіть з космосу. Совпадєніє? Не думаю (с)

такий кумедний,що аж заставив мене посміхнутися)

Найбільша цінність воля  💙💛

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ой нє пацани, з такою рекрутинговою компанією леджеру даже дента понюхати не дадуть. 
Робіть щось, включайте його плідерські навички, чи що.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:41, SoloSws сказав:

Питання були одразу, може анатолій тобі не казав просто?

 

Не було російських пачок, людей можна на пальцях 1 руки полічити

 

 Я й досі за союз із вашим кланом

Але

Ви самі маєте визнати, анатолій занадто слабкий КЛ щоб вести норм паки в бій 

Саме тому ми запрошуємо людей до українського клану ОлдСкул

 

Щодо того, що Сармат тепер не з нами, повірте, ви будете здивовані

ок, тоді чого ви так сситесь тут? Якщо ви скинули орієнтовно 5-10 людей(згідно твоєї баланди, яку ти тут задвігаєш), то для чого вам ще люди з нашого клану? Вас ж і так багато, ви і так сильні, всіх переможете(сарказм). А казати щоразу, що Анатолій слабкий КЛ - це смішно. Це вже стара прохавана методичка, як про наркоманів у вищому керівництві і тому подібні речі. Ви всі повторюєте одне і те ж одними і тими ж словами без жодних фактів. Коли я чудака спитав коли він в з нами грав, то він почав плутатись в ніках і казати за астер 15-18 року і МВ2, де нас і в помині не було. Але головне висратись, що Анатолій поганий КЛ і нічого не знає по тактиці і т.д і т.п, тому вступайте до нас. Пздц ви низько пали. Курва, як сусіди наші: замість того, щоб робити якийсь рекрутинг в себе, то давайте насремо своїм співвітчизникам, які просто в іншому клані, я гребу, то пистець

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:41, SoloSws сказал:

Питання були одразу, може анатолій тобі не казав просто?

 

Не було російських пачок, людей можна на пальцях 1 руки полічити

 

 Я й досі за союз із вашим кланом

Але

Ви самі маєте визнати, анатолій занадто слабкий КЛ щоб вести норм паки в бій 

Саме тому ми запрошуємо людей до українського клану ОлдСкул

 

Щодо того, що Сармат тепер не з нами, повірте, ви будете здивовані

СолоСВС ти прям зачарував мене))) Йди до нас 😇

Найбільша цінність воля  💙💛

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну ви придурки 

Нагадаю, що на старті мв3 було 2 вікна, а потім зробили 3. А знаєте хто саферо про це просив??

Напевно анатолій, який перший місяць серверу язик в сраці тримав  і мовчки копійку від адмінів лутав за вас, придурків, у кількості 100 персонажів

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:50, SoloSws сказал:

Тут все просто

Ти або воюєш

Не вмієш воювати - помагай

Не допомагаєш - не пизди 

Анатолій не воює і не допомагає.. 

Хочу напомнить, он и не пиздел, это вы пришли к нам в темку и развели этот срачь) Мы вас не трогали, а вам свое "фе" прям жизненонеобходимо было продемонстрировать )
по Итогу, мы как хотели стартовать с Толиком, так и стартуем. А вот ваши детсадовские обидки и предьявки, составили не очень положительное мнение о вас.

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:58, SoloSws сказал:

Ну ви придурки 

Нагадаю, що на старті мв3 було 2 вікна, а потім зробили 3. А знаєте хто саферо про це просив??

Напевно анатолій, який перший місяць серверу язик в сраці тримав  і мовчки копійку від адмінів лутав за вас, придурків, у кількості 100 персонажів

КЛ тоже кушать хочет)
а тебе какая разница кто что лутает?)  что за привычка считать чужие доходы)

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:57, Lucifer_UA сказал:

то давайте насремо своїм співвітчизникам, які просто в іншому клані, я гребу, то пистець

А знаєш який цікавий момент я помітив, укр паки/гравці є і в Заборі і в л2тімах. но там чомусь шавки леджера не ведуть агітацію? чого б це? 
може того що ті пацани знають що з леджером нема шо ловити 😅

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:57, Lucifer_UA сказал:

ок, тоді чого ви так сситесь тут? Якщо ви скинули орієнтовно 5-10 людей(згідно твоєї баланди, яку ти тут задвігаєш), то для чого вам ще люди з нашого клану? Вас ж і так багато, ви і так сильні, всіх переможете(сарказм). А казати щоразу, що Анатолій слабкий КЛ - це смішно. Це вже стара прохавана методичка, як про наркоманів у вищому керівництві і тому подібні речі. Ви всі повторюєте одне і те ж одними і тими ж словами без жодних фактів. Коли я чудака спитав коли він в з нами грав, то він почав плутатись в ніках і казати за астер 15-18 року і МВ2, де нас і в помині не було. Але головне висратись, що Анатолій поганий КЛ і нічого не знає по тактиці і т.д і т.п, тому вступайте до нас. Пздц ви низько пали. Курва, як сусіди наші: замість того, щоб робити якийсь рекрутинг в себе, то давайте насремо своїм співвітчизникам, які просто в іншому клані, я гребу, то пистець

Ти не розумієш ,ми вам темку апаєм і рекламу робимо 

Найбільша цінність воля  💙💛

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 22:58, SoloSws сказал:

 

Нагадаю, що на старті мв3 було 2 вікна, а потім зробили 3. А знаєте хто саферо про це просив??

ти угараєш? кількість вікон змінили за пару днів ДО старта мв3, 
ти унікал якійсь,  обсираєшся в кожому повідомленні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

28.08.2023 в 23:01, Yrel сказал:

Ти не розумієш ,ми вам темку апаєм і рекламу робимо 

Ценим тебя сладкая) Дай Бог тебе здоровья)

То не литаври б'ють, то серце в грудях
Не в дзвонах лаври, тут вся сила в людях
Злітають черепа від булави
Всі ординці поховались, бо батько іде на Ви

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...